O nás

Domácí hospic Vysočina je profesionální, stabilní a nejvyhledávanější organizací poskytující hospicovou péči v Kraji Vysočina, uznávanou klienty i odborníky pro vysokou kvalitu služeb a lidský přístup.

Služby domácího hospice poskytujeme v souladu se Standardy mobilní specializované paliativní péče.

Jsme členy Fóra mobilních hospiců.

Poslání

Domácí hospic Vysočina pomáhá lidem s těžkou nemocí, aby mohli žít doma až do konce života. A to s podporou blízkých, s co nejmenším utrpením, s pocitem přijetí a smíření.

Právní forma: obecně prospěšná společnost
Sídlo: Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 115
IČ: 70803978
Bankovní spojení: Česká spořitelna 3364497349/0800
ID datové schránky: sncvwa5

Domácí hospic Vysočina, o.p.s. je zřizovatelem dvou Středisek hospicové péče zaregistrovaných jako nestátní zdravotnické zařízení a poskytovatel sociální služby:

Středisko hospicové péče Nové Město na Moravě: Vratislavovo náměstí 115, 592 31 Nové Město na Moravě

Pracoviště Velké Meziříčí: Nad Gymnáziem 464, 594 01  Velké Meziříčí

Vnitřní orgány Domácího hospice Vysočina, o.p.s.

Zakladatelé:

Zdeňka Marková
MUDr. Eva Pelikánová
Mgr. Miroslav Erdinger
Vojtěch Zikmund
Ivo Fiala

Správní rada:

Zdeňka Marková – předseda

MUDr. Eva Pelikánová – místopředseda

Tomáš Kondýsek

Statutární orgán:

Ing. Petr Hradil – ředitel

Dozorčí rada:

Petr Dvořák – předseda

Ing. Petra Čejková – místopředseda

Ing. Iva Dvořáková

2020 © Domácí hospic Vysočina, o.p.s.