fbpx

Přijmeme sociální pracovnici

Domácí hospic Vysočina o.p.s přijme do svého kolektivu

SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA/SOCIÁLNÍ PRACOVNICI

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou (pracoviště Nové Město na Moravě, případně Velké Meziříčí)

Nástup: dle dohody

Nabízíme:

– zajímavou práci ve zkušeném kolektivu Neziskovky roku 2017

– profesní růst díky systematickému vzdělávání v oblasti paliativní péče

– flexibilní pracovní dobu

– možný i zkrácený pracovní úvazek

– týden dovolené navíc

Kvalifikační požadavky:

Dle Zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách pro zařazení na pozici sociální pracovník.

Očekáváme:

Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost, míra empatie, časová flexibilita, schopnost komunikace s klientem, vysoké pracovní nasazení, dobrý zdravotní stav, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny „B“, ochota dál se vzdělávat včetně průběžného sebevzdělávání

Pracovní náplň:

  • Metodické řízení pracovníků v sociálních službách a asistentů domácí hospicové péče
  • Poskytování odborného sociálního poradenství a uzavírání smluv o poskytování sociálních služeb
  • Jednání se zájemci o službu
  • Vedení sociální dokumentaci klienta
  • Účast na odborných a akreditovaných seminářích

Přihlášku s motivačním dopisem a životopisem posílejte do 15. srpna 2018 na info@hospicvysocina.cz nebo na Domácí hospic Vysočina o.p.s., Vratislavovo náměstí 115, 592 31 Nové Město na Moravě.

Informace na telefonu: 566 615 196