Nabídka práce

Hledáme zdravotní sestru

Domácí hospic Vysočina, o.p.s. přijme zdravotní sestru

Co očekáváme:

  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič
  • empatie, spolehlivost
  • schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • ochota k dalšímu vzdělávání v paliativní i ošetřovatelské péči

Pracovní náplň:

  • Ošetřovatelská a edukační péče v terénu formou návštěv pacientů v domácnostech
  • Pohotovostní služby
  • Úzká spolupráce s lékaři, sociálními pracovníky, psychology, duchovním
  • Psychická podpora umírajících a jejich blízkých, spolupráce s rodinou
  • Podpora pozůstalých
  • Administrativa

Nabízíme:

  • Práci u zavedeného a stabilního poskytovatele zdravotních služeb
  • 5 týdnů dovolené
  • 1000 Kč příspěvek na penzijní pojištění
  • Pravidelné supervize
  • Intervize s psychologem
  • Sick days

Životopis společně s motivačním dopisem zasílejte na e-mail petra.krizkova@hospicvysocina.cz.  Více informací na telefonu 605 561 560.

Hledáme lékařku / lékaře

Domácí hospic Vysočina,  o.p.s.  přijme lékařku/lékaře

  • dobré komunikační dovednosti
  • ochotu vzdělávat se v paliativní péči
  • aktivní řidič sk. B
  • týmovou práci

Co nabízíme:

– celý i částečný úvazek

– dlouhodobý pronájem bytu 3+1 v Novém Městě na Moravě

– možnost souběžného úvazku v Nemocnici Nové Město na Moravě, p.o. v paliativním týmu nebo oborech onkologie, vnitřní lékařství

– práci u zavedeného a stabilního poskytovatele zdravotních služeb

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na penzijní pojištění

– možnost kontinuálního vzdělávání

Výhodou je atestace v oborech onkologie, paliativní medicína, vnitřní lékařství, anesteziologie, praktické lékařství.

Životopis společně s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: info@hospicvysocina.cz.  Více informací na webu hospicvysocina.cz nebo na telefonu 723 752 726.