Domácí hospic Vysočina, o.p.s. přijme

Lékaře / lékařku

Očekáváme:

  • dobré komunikační dovednosti
  • ochotu vzdělávat se v oblasti paliativní péče
  • aktivní řidič sk. B
  • týmovou práci

Nabízíme:

  • práci u zavedeného a stabilního poskytovatele zdravotních a sociálních služeb
  • celý i částečný úvazek
  • možnost souběžného úvazku v Nemocnici Nové Město na Moravě, p.o.
  • dlouhodobý pronájem bytu 3+1 v Novém Městě na Moravě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost kontinuálního vzdělávání

Výhodou je atestace v oborech paliativní medicína, onkologie, vnitřní lékařství, anesteziologie, praktické lékařství.

Životopis společně s motivačním dopisem zasílejte na e-mail info@hospicvysocina.cz.

Více informací na telefonu 723 752 726

Dětskou zdravotní sestru

Pracovní náplň:

  • Ošetřovatelská a edukační péče v terénu formou návštěv pacientů v domácnostech
  • Pohotovostní služby
  • Úzká spolupráce s lékaři, sociálními pracovníky, psychology, duchovním
  • Psychická podpora umírajících a jejich blízkých, spolupráce s rodinou
  • Podpora pozůstalých
  • Administrativa

Hledáme:

  • dětskou zdravotní sestru s odbornou způsobilostí dle zákona č. 96/2004 Sb. a vyhlášky č.55/2011 Sb. s osvědčením k výkonu povolání bez odborného dohledu
  • s řidičským oprávněním sk. B. – aktivní řidič
  • empatie, spolehlivost
  • schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • ochota k dalšímu vzdělávání v paliativní i ošetřovatelské péči

Nabízíme:

  • Práci u zavedeného a stabilního poskytovatele zdravotních služeb
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Životopis společně s motivačním dopisem zasílejte na e-mail info@hospicvysocina.cz. Více informací na telefonu 605 561 560