Zaměstnanci firmy IP IZOLACE POLNÁ přispěli na polohovací postel

Domácí hospic Vysočina převzal od zástupců firmy IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. šek na 24 tisíc korun.

Částka téměř bezezbytku pokryje náklady na nákup nového polohovacího lůžka. „Podpora přišla v pravý čas. Klientů nám přibývá a ve skladu máme k dispozici poslední dvě postele,“ poděkoval při předání ředitel Domácího hospice Vysočina Petr Hladík. Novou polohovací postel pořídí hospic v nejbližších dnech a obratem ji začne využívat v péči o klienty.

IP Polná přispívá na více projektů převážně na území Vysočiny. „O tom, komu společnost pomůže, rozhodují sami zaměstnanci za plné podpory vedení společnosti. Máme kolegy ze Žďárska a Jihlavska, kde hospic působí, řada z nich se přiklonila právě k návrhu na podporu této organizace,“ vysvětlila ředitelka úseku marketingu firmy Zdeňka Jelínková.

„Jsme rádi, že můžeme podpořit organizaci, která se věnuje činnosti, která je potřebná a důležitá, ale zatím stále stojí spíše bokem zájmu široké veřejnosti,“ doplnila Helena Horská z marketingu.

„Zástupci IP Polná nám přivezli nejen peněžní podporu, ale i pozitivní energii a zájem o další spolupráci. Věřím, že se nám společnými silami podaří uspořádat i nějakou zajímavou akci na podporu naší činnosti, dodal Petr Hladík.