Přidejte se k nám

Chci se stát dárcem

Každý den jsme v terénu a staráme se o nevyléčitelně nemocné a podporujeme jejich rodinné příslušníky. Vaše podpora je pro nás důležitá. Jeden den péče o umírajícího pacienta stojí v průměru 2400 Kč a úhrada od pojišťoven pokryje zhruba polovinu nákladů. Zbytek péče hradíme z darů, nadačních příspěvků a dotací. Budeme vděční i za vaši podporu. Pomáhejte společně s námi umožnit stále většímu počtu lidí dožít svůj život důstojně a tam, kde si přejí – doma, mezi svými blízkými. Chci se stát dárcem.

Chci být dobrovolníkem

Při naší práci se neobejdeme bez podpory dobrovolníků. Dobrovolníci nám pomáhají především v různých servisních činnostech nebo při organizování akcí. Velmi si vážíme každého, kdo je ochoten věnovat nám kousek svého času ze svého osobního volna. Jsme za tuto pomoc moc rádi. Pomáhá nám a zároveň nás posiluje v tom, že víme, že když je potřeba, tak se máme na koho obrátit. Přidejte se k nám.

V roce 2020 jsme si připomněli dvacet let fungování Domácího hospice Vysočina. Za tuto dobu jsme vyrostli v organizaci, která poskytuje mobilní specializovanou paliativní péči dle platných standardů, a ve vysoké kvalitě. Svědčí o tom i skutečnost, že se nám na tuto službu podařilo uzavřít smlouvy s pěti zdravotními pojišťovnami. Základním stavebním kamenem pro nás však i nadále zůstávají naši přímí podporovatelé a příznivci. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí.

2020 © Domácí hospic Vysočina, o.p.s.