Poděkování za služby

Vážený pane řediteli,

chtěli bychom Vám vyjádřit svou velkou vděčnost za podporu a pomoc zaměstnanců Vaší organizace, které se nám v nedávné době dostalo. 

Přiznám se, že jsme mnoho o možnostech a rozsahu služeb domácího hospice dříve nevěděli. Byli jsme velmi mile překvapení, a to nejen tím, jakou pomoc lidem v obdobné životní situaci nabízíte, ale také vysokou profesionalitou a kvalitou služeb, kterých se nám od této organizace dostalo. 

Ilustrační foto: Jiří Michlíček

Jmenovitě bych chtěla především vyjádřit velké díky paní doktorce Olze Brázdilové, která z nás smetla první hluboké pochybnosti o tom, jestli je rozhodnutí vzít si babičku na poslední dobu domů z naší strany vůbec zodpovědné. Vzhledem k tomu, že nikdo z naší rodiny neměl nejmenší zkušenost s poskytováním první pomoci v závažnějších případech, propadali jsme v první chvíli zoufalství, jestli si „toho nebereme víc, než jsme schopni zvládnout“. Paní doktorka nás těchto pochybností velmi rychle zbavila, pečlivě nám vše vysvětlila a vlastně nás celkovým přístupem v našem odhodlání silně psychicky podpořila. Ne menší díky patří paní Petře Křížkové, s níž jsem komunikovala jako první, velmi si cením jejích organizačních i komunikačních schopností, naprosto perfektní přístup – během 24 hodin bylo vše nachystané k tomu, abychom si babičku mohli vzít domů, což je opravdu neuvěřitelné. Navíc, vzhledem k tomu, že babička čtyři dny po převozu z nemocnice zemřela, jste nám vlastně umožnili s ní plnohodnotně strávit co nejdelší dobu to bylo vůbec možné…

Také velkou vděčnost vnímáme vůči dalším zaměstnancům Domácího hospice Vysočina, s nimiž jsme přišli v různých záležitostech do kontaktu, vždy jsme se setkali s naprostou profesionalitou jejich služeb, ryzí vstřícností a lidským přístupem. 

Kateřina Pořízková

Zpět na novinky

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí.

2020 © Domácí hospic Vysočina, o.p.s.