Do týmu hledáme pečovatele/pečovatelku.

Na dohodu o provedení práce hledáme pečovatelku či pečovatele. Někoho, kdo má kurz pracovníka v sociálních službách, případně je ochoten si jej dodělat. Potřebujeme doplnit náš tým v Novém Městě na Moravě, takže ideálně, pokud jste někde z okolí. Naše služby poskytujeme u klientů doma, proto je nutné, abyste aktivně řídili. Nabízíme kolektiv, který drží při sobě děj se co děj, pravidelné supervize, možnosti dalšího vzdělávání, či intervize s psychologem. Přidejte se k nám! V případě zájmu kontaktujte koordinátorku sociálních služeb Mgr. Blanku Netolickou, DiS. (tel.: 731 604 301, e-mail: blanka.netolicka@hospicvysocina.cz)

2020 © Domácí hospic Vysočina, o.p.s.