fbpx

BĚH PRO HOSPIC 2017

sportovní benefiční akce pro děti a dospělé

Kdy: neděle 3. září 2017 od 13:00 do 17:00 hodin

Kde: Fajtův kopec ve Velkém Meziříčí

Program: 13:00 – 14:30 registrace běžců
                   14:45 rozcvička pod vedením Veroniky Čamkové, patronky běhu
                   15:00 start běhu
                   16:00 žonglérská show Martina Hostinského
                   16:30 předání šeku
                   17:00 ukončení akce

Trasy: 3 km- nenáročná trať, prakticky po rovince
              4,3 km – pro zdatnější běžce s finálovým výběhem  sjezdovky

Startovné: dospělí 150 Kč / děti do 12-ti let 50 Kč
                     rodinné (2 dospělí + 2 děti) 300 Kč

 

Informace pro běžce

Závod není časově měřený. Vítězem je pro nás každý, kdo se rozhodne zúčastnit.

Trať můžete zdolat i chůzí, terén je vhodný i pro kočárky a menší děti mohou jet na kole.

Více informací k trasám a registrace na:  www.behyprohospice.cz

Vyplněním registračního formuláře běžci souhlasí s podmínkami běhu.   

Upozornění: V případě problémů s registrací nebo platbou se neváhejte obrátit na na fundraiserku hospice, která Vám ráda pomůže: Hana Brnická, email: hana.brnicka@hhv.cz, telefon: 730 167 543.

 

 

Pro ty, co se přijdou jen podívat

jsme připravili doprovodný program a to především pro děti, které si mohou splnit různé zábavné úkoly a potom si vybrat sladkou odměnu v Candy baru nebo si  něco pěkného vytvořit ve výtvarných dílničkách nebo se mohou vyřádit ve skákacím hradu. Lze navštívit také stánky s tejpováním, dočasným tetování, zdravé občerstvení, koloběžky nebo ulovit nějaký praktický kousek oblečení v našem minibazárku.

 

Sledujte nás také na faceboooku.

 

Jak nás můžete podpořit:

  • Zaregistrujte se jako běžec a to na http://www.behyprohospice.cz
  • Podpořte jednoho z našich ambasadorů– dobré duše, která jsou ochotny běžet za Vás a to třeba po čtyřech jako kočka s myší v tlamě nebo jako miminko s dudlíkem v puse či naboso v plavkách, s šálou a kulichem a ještě před sebou kopat míč nebo jako prasátko Pumba  nebo  nebo…. Vyberte  si svého favorita a  podpořte ho prostřednictvím internetových stránek http://www.behyprohospice.cz/vyzvy.
  • Zavěste kytičku na náš „STROM“ – přímo na místě Vás čeká náš „STROM“, po loňském ročníku již hezky zelený, který letos  díky příznivým klimatickým podmínkám bude kvést. Zakoupením květu za libovolnou částku můžete do květu napsat své jméno, případně vzkaz a zavěsit na strom.
  • Podpořte nás hmotným darem – pro běžce a dobrovolníky potřebujeme zajistit občerstvení. Uvítáme nápoje, ovoce, zeleninu, müsli tyčinky nebo drobné pečivo. Pro děti do sladkého baru uvítáme různé drobné pamlsky. V případě Vaše zájmu kontaktujte Hanu Brnickou: email: hana.brnicka@hhv.cz, mobil: 730 167 543.
  • Věnujte nám svůj čas a staňte se na jeden den dobrovolníkem. V současné chvíli hledáme dobrovolníky, kteří budou rozmístěni po trati po dobu běhu. Zájemci, kontaktujte prosím Hanu Brnickou.

 

 

Informace k novému webu BĚHY PRO HOSPICE

Web www.behyprohospice.cz byl vytvořen díky podpoře nadačního fondu Avast jako nástroj pro propagaci, registraci  a vytváření výzev na podporu běhů pro hospice v ČR. Náš běh je první akcí, která bude přes tento web administrována. I když naši programátoři pracují dnem i nocí, mohou se vyskytnout problémy. V případě problémů s registrací, placením nebo vytvářením výzvy se neváhejte obrátit na fundraiserku hospice, která Vám ráda pomůže: Hana Brnická, email: hana.brnicka@hhv.cz, telefon: 730 167 543. Rádi také uvítáme Vaše náměty a připomínky.

 

Děkujeme všem našim dárcům, kteří na tuto akci přispěli finančním darem nebo svými službami:

                Generální partner


Ostatní partneři akce:

Veronika Čamková – patronka akce
Jiří Doležal – moderátor akce
Štěpán Mátl – fotograf
Adam Štěpánek – fotograf